Bez kategorii

 • Moskitiera do okien plastikowych

  Opis produktu:

  Moskitiery wysyłamy w wersji złożonej. Ze względu na bezpieczeństwo wysyłki haczyki do moskitier nie będą wkręcane. Wystarczy je wkręcić za pomocą śrubokręta lub wkrętarki.

  Moskitiera ramkowa okienna to produkt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Ty wybierasz jaki konkretnie wymiar ma mieć wymarzona moskitiera. Oferowane rozwiązanie to gwarancja ochrony przed owadami takimi jak komary, muszki, ćmy. Dzięki mocnej siatce, wykonanej z włókna szklanego oraz profili wykonanych z aluminiowych materiałów, poczujesz gwarancje solidności i wysokiej jakości. Główną cechą produktu jest szybki montaż oraz demontaż – co ułatwia sprawne czyszczenie moskitiery okiennej. Ciężko wchodzące elementy, powodują wysoką stabilność produktu i zapewniają bardzo dużą wytrzymałość moskitiery.

  Moskitiera posiada dwa rodzaje siatki. W ofercie posiadamy czarną siatkę, która zapewni doskonałą widoczność oraz siatkę szarą, która zagwarantuje większą prywatność w pomieszczeniu. W przypadku rolet zewnętrznych czy antywłamaniowych lub okien z wywietrznikami koniecznie skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia, a wyprodukujemy dla Ciebie moskitierę idealną do Twojego okna.

  Moskitierę ramkową możemy skonfigurować według potrzeb każdego klienta. Kolory ramki jesteśmy w stanie dopasować do wielu kolorów, w których produkowane są okna. W ofercie posiadamy kolory: biały, brązowy, antracyt oraz odcienie drewnopodobne. Ramka moskitiery wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Do zamontowania moskitiery polecamy szczególnie uchwyt sprężynowy, który jest najbardziej uniwersalny i najłatwiejszy w użyciu. Nie trzeba w tym wypadku mierzyć szerokości filca i dobierać odpowiedniego pod niego uchwytu.

  Gdy elewacja na Twoim okna w dużej mierze zachodzi na ramę okienną, to koniecznie zwróć na to uwagę, ponieważ kołnierz naszej moskitiery zachodzi około 12 mm na ramę okna. W przypadku okna zlicowanego, wyprodukujemy dla Ciebie specjalną moskitierę przystosowaną do tego typu okien. Koniecznie daj nam znać przy składaniu zamówienia.

  Przy zamawianiu moskitiery musimy zwrócić uwagę na typ okna, który posiadamy. Mogą być to okna niezlicowane, pół-zlicowane oraz zlicowane. Niezlicowany to najbardziej popularny typ okna, w którym listwa przyszybowa jest głębiej osadzona przy szybie. Okno pół-zlicowane posiada listwę przyszybową lekko wysuniętą w kierunku ramy. Ostatni typ okien – zlicowany posiada listwę przyszybową zrównaną z ramą okna. Składając zamówienie zwróć również uwagę na obecność wywietrznika w oknie. W tym wypadku wyprodukujemy dla Ciebie moskitierę nie posiadającą kołnierza.

  0,00